Sukuseuran hallituksen jäsenet antavat mielellään lisätietoja kaikissa sukuseuraan liittyvissä kysymyksissä.


Sukuseuran hallitus:

Puheenjohtaja:

Santala Esa

Kareksentie 8, 29250 Nakkila

050-5014 162

santalae@nic.fi tai esa.santala@dnainternet.net

Mathias/Clara


Varapuheenjohtaja:

Rantala Markku

Nummenkuja 16, 29200 Harjavalta

040-1599686

rantalamarkku57@gmail.com

Esaias


Sihteeri:

Koski Merja

Puontinkuja 1, 29250 Nakkila

040-7500 473

merja.koski@hotmail.fi

Caisa


Taloudenhoitaja:

Salmi Erkki

Salmenkuja 20, 29250 Nakkila

040-8335629

erkki.salmi50@dnainternet.net

Maria


Jäsenet:

Ilomäki Jouko

Siltatie 29, 29250 Nakkila

02-5372 931/040-7153 589

Lovisa

Salin Anita

Keulantie 3 A 5, 28190 Pori

050-3687 634

anita.salin@gmail.com

Mathias


Perttu Hannele

Harolantie 417 B, 27400 Kiukainen

050-5617 375

hannele.perttu@hotmail.com

Caisa


Jokinen Timo

Mukulamäentie 16, 28450 Vanha-Ulvila

040-5644292

timo.jokinen@edupori.fi

Clara


Nurmi Pentti

Syväraumankatu 4 B 10, 26100 Rauma

045-3490404

pentti.n.308@gmail.com

Lovisa


Varajäsenet:

Ruohonen Ritva, Matias

Åman Jenni, Caisa


Toiminnantarkastajat:

Ijäs Sirpa, Mathias

Ruohonen Teuvo, Mathias

Varatoiminnantarkastajat:

Kiiltomäki Lea, Clara

Kaukovaara Tarja, Caisa